Menu

U 7 Piger

Her har din årgang mulighed med at komme med input til hvad I synes I skal stå på netop jeres side.

Næste kamp Team Viborg (2) • U7 Piger (09) 3M, Pulje 93

Der er ingen fremtidige kampe på programmet

Næste kamp Team Viborg (1) • U7 Piger (09) 3M, Pulje 93

Der er ingen fremtidige kampe på programmet

Næste kampU18 Piger DM 2016/17 • DM

Der er ingen fremtidige kampe på programmet
Kommende Team Viborg kampe
Februar 2018
23.
fredag
19.00
KoldingQ (DM)
Kvinder
U18
DBU Jylland Pokal U18 Piger/11 (2000-01) • Pulje 1
BGI kunstgræsbane
Team Viborg (DM)
BGI kunstgræsbane
24.
lørdag
13.55
TV-ES-BT/SVIF (1)
Kvinder
U16
U16 Piger / Futsal JM/FM • U16 Piger
Skals Hallen
TV-ES-BT/SVIF (2)
Skals Hallen
24.
lørdag
14.20
Mejrup GU
Kvinder
U14
U14 Piger / Futsal JM • U14 Piger
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Team Viborg/NUGF
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
24.
lørdag
15.10
Fortuna Hjørring (2)
Kvinder
U16
U16 Piger / Futsal JM/FM • U16 Piger
Skals Hallen
TV-ES-BT/SVIF (1)
Skals Hallen
24.
lørdag
15.35
TV-ES-BT/SVIF (2)
Kvinder
U16
U16 Piger / Futsal JM/FM • U16 Piger
Skals Hallen
Silkeborg IF Q
Skals Hallen
24.
lørdag
16.00
Team Viborg/NUGF
Kvinder
U14
U14 Piger / Futsal JM • U14 Piger
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Aalborg KFUM
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
24.
lørdag
16.25
Fortuna Hjørring (1)
Kvinder
U16
U16 Piger / Futsal JM/FM • U16 Piger
Skals Hallen
TV-ES-BT/SVIF (1)
Skals Hallen
24.
lørdag
16.50
TV-ES-BT/SVIF (2)
Kvinder
U16
U16 Piger / Futsal JM/FM • U16 Piger
Skals Hallen
Fortuna Hjørring (2)
Skals Hallen
24.
lørdag
17.40
IK Rosendal
Kvinder
U16
U16 Piger / Futsal JM/FM • U16 Piger
Skals Hallen
TV-ES-BT/SVIF (1)
Skals Hallen
24.
lørdag
17.40
Team Viborg/NUGF
Kvinder
U14
U14 Piger / Futsal JM • U14 Piger
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Silkeborg IF Q
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
24.
lørdag
18.05
Fortuna Hjørring (1)
Kvinder
U16
U16 Piger / Futsal JM/FM • U16 Piger
Skals Hallen
TV-ES-BT/SVIF (2)
Skals Hallen
25.
søndag
09.00
TV-ES-BT/SVIF (2)
Kvinder
U16
U16 Piger / Futsal JM/FM • U16 Piger
Skals Hallen
IK Rosendal
Skals Hallen
25.
søndag
09.00
IF Lyseng
Kvinder
U14
U14 Piger / Futsal JM • U14 Piger
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Team Viborg/NUGF
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
25.
søndag
09.50
TV-ES-BT/SVIF (1)
Kvinder
U16
U16 Piger / Futsal JM/FM • U16 Piger
Skals Hallen
Silkeborg IF Q
Skals Hallen
25.
søndag
10.15
Team Viborg/NUGF
Kvinder
U14
U14 Piger / Futsal JM • U14 Piger
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
AaB (2)
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
25.
søndag
10.20
Team Viborg (2)
Kvinder
U7
U7 Piger (11) INDE • Pulje 302
Hald Ege Hallen
Team Viborg (3)
Hald Ege Hallen
25.
søndag
10.28
Team Viborg (1)
Kvinder
U7
U7 Piger (11) INDE • Pulje 302
Hald Ege Hallen
Ulbjerg IF
Hald Ege Hallen
25.
søndag
10.36
Team Viborg (3)
Kvinder
U7
U7 Piger (11) INDE • Pulje 302
Hald Ege Hallen
Ravnsbjerg IF
Hald Ege Hallen
25.
søndag
10.40
TV-ES-BT/SVIF (2)
Kvinder
U16
U16 Piger / Futsal JM/FM • U16 Piger
Skals Hallen
SFF2015
Skals Hallen
25.
søndag
10.44
Ulbjerg IF
Kvinder
U7
U7 Piger (11) INDE • Pulje 302
Hald Ege Hallen
Team Viborg (2)
Hald Ege Hallen
25.
søndag
10.52
Ravnsbjerg IF
Kvinder
U7
U7 Piger (11) INDE • Pulje 302
Hald Ege Hallen
Team Viborg (1)
Hald Ege Hallen
25.
søndag
11.00
Team Viborg (3)
Kvinder
U7
U7 Piger (11) INDE • Pulje 302
Hald Ege Hallen
Ulbjerg IF
Hald Ege Hallen
25.
søndag
11.08
Ravnsbjerg IF
Kvinder
U7
U7 Piger (11) INDE • Pulje 302
Hald Ege Hallen
Team Viborg (2)
Hald Ege Hallen
25.
søndag
11.16
Team Viborg (1)
Kvinder
U7
U7 Piger (11) INDE • Pulje 302
Hald Ege Hallen
Team Viborg (3)
Hald Ege Hallen
25.
søndag
11.20
Overlund GF (1)
Kvinder
U10
U10 Piger (08) INDE • Pulje 222
Overlund Hallen (inde)
Team Viborg (1)
Overlund Hallen (inde)
25.
søndag
11.30
SFF2015
Kvinder
U16
U16 Piger / Futsal JM/FM • U16 Piger
Skals Hallen
TV-ES-BT/SVIF (1)
Skals Hallen
25.
søndag
11.30
Team Viborg (2)
Kvinder
U10
U10 Piger (08) INDE • Pulje 222
Overlund Hallen (inde)
Kjellerup IF
Overlund Hallen (inde)
25.
søndag
11.32
Team Viborg (2)
Kvinder
U7
U7 Piger (11) INDE • Pulje 302
Hald Ege Hallen
Team Viborg (1)
Hald Ege Hallen
25.
søndag
11.55
AaB (1)
Kvinder
U14
U14 Piger / Futsal JM • U14 Piger
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Team Viborg/NUGF
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
25.
søndag
12.00
Kjellerup IF
Kvinder
U10
U10 Piger (08) INDE • Pulje 222
Overlund Hallen (inde)
Team Viborg (1)
Overlund Hallen (inde)
25.
søndag
12.10
Team Viborg (2)
Kvinder
U10
U10 Piger (08) INDE • Pulje 222
Overlund Hallen (inde)
BT/SVIF
Overlund Hallen (inde)
25.
søndag
12.10
Ravnsbjerg IF
Kvinder
U8
U8 Piger (10) INDE • Pulje 282
Hald Ege Hallen
Team Viborg
Hald Ege Hallen
25.
søndag
12.20
Team Viborg (1)
Kvinder
U9
U9 Piger (09) INDE • Pulje 253
Liseborg Centret
Team Viborg (2)
Liseborg Centret
25.
søndag
12.30
Alhedens IF
Kvinder
U8
U8 Piger (10) INDE • Pulje 282
Hald Ege Hallen
Team Viborg
Hald Ege Hallen
25.
søndag
12.40
Team Viborg (1)
Kvinder
U10
U10 Piger (08) INDE • Pulje 222
Overlund Hallen (inde)
BT/SVIF
Overlund Hallen (inde)
25.
søndag
12.40
Team Viborg (2)
Kvinder
U9
U9 Piger (09) INDE • Pulje 253
Liseborg Centret
Overlund GF
Liseborg Centret
25.
søndag
12.50
Overlund GF (2)
Kvinder
U10
U10 Piger (08) INDE • Pulje 222
Overlund Hallen (inde)
Team Viborg (2)
Overlund Hallen (inde)
25.
søndag
12.50
BMK (2)
Kvinder
U9
U9 Piger (09) INDE • Pulje 253
Liseborg Centret
Team Viborg (1)
Liseborg Centret
25.
søndag
13.10
Team Viborg (2)
Kvinder
U9
U9 Piger (09) INDE • Pulje 253
Liseborg Centret
BMK (2)
Liseborg Centret
25.
søndag
13.20
Team Viborg (1)
Kvinder
U10
U10 Piger (08) INDE • Pulje 222
Overlund Hallen (inde)
Overlund GF (2)
Overlund Hallen (inde)
25.
søndag
13.20
Overlund GF
Kvinder
U9
U9 Piger (09) INDE • Pulje 253
Liseborg Centret
Team Viborg (1)
Liseborg Centret
25.
søndag
13.30
BMK
Kvinder
U10
U10 Piger (08) INDE • Pulje 222
Overlund Hallen (inde)
Team Viborg (2)
Overlund Hallen (inde)
25.
søndag
13.30
BMK (1)
Kvinder
U9
U9 Piger (09) INDE • Pulje 253
Liseborg Centret
Team Viborg (2)
Liseborg Centret
25.
søndag
13.50
Team Viborg (1)
Kvinder
U9
U9 Piger (09) INDE • Pulje 253
Liseborg Centret
BMK (1)
Liseborg Centret
25.
søndag
14.10
Team Viborg
Kvinder
U12
U12 Piger B (06) INDE • Pulje 163
Liseborg Centret
NUGF Viborg
Liseborg Centret
25.
søndag
14.15
Team Viborg
Kvinder
Senior
Kvinde Serie 1 / Træningskamp • Privat
Kunstgræs Liseborg
Silkeborg KFUM
Kunstgræs Liseborg
25.
søndag
14.40
BT/SVIF (3)
Kvinder
U12
U12 Piger B (06) INDE • Pulje 163
Liseborg Centret
Team Viborg
Liseborg Centret
25.
søndag
15.10
Team Viborg
Kvinder
U12
U12 Piger B (06) INDE • Pulje 163
Liseborg Centret
BMK
Liseborg Centret
25.
søndag
15.30
Kjellerup IF
Kvinder
U12
U12 Piger B (06) INDE • Pulje 163
Liseborg Centret
Team Viborg
Liseborg Centret

Nyheder DBU Jylland

RSS FEED